DOKTORUNUZA SORUNUZ

SAÇ HASTALIKLARI KİTABI YAKINDA YAYINDA

Saç hastalıkları ve tedavisi konusunda, Uzm.Dr.Bülent Bağcı tarafından yazımı tamamlanan tıp kitabı yakında yayında...

Son yıllarda saçkıran, sakal dökülmesi ve erkek tipi saç dökülmesi gibi sık karşılaşılan saç hastalıklarının tedavisine yönelik pek çok yöntem tanıtılıyor ve uygulanıyor. Ancak bu yöntemlerin bilimsel temelinin olmaması ve tıp doktorları tarafından uygulanmaması durumunda ciddi komplikasyonların gelişme ihtimalinin yüksek olduğu bilinen bir gerçek...

Saç hastalıklarının tedavisi amacıyla, tıp doktorlarının kişiye özel tedavi protokolleri oluşturabilmeleri ve bunları başarıyla uygulayabilmeleri için üst düzeyde eğitime ve akademik değeri yüksek olan kitaplara ihtiyaç var.

Uzm.Dr.Bülent Bağcı tarafından yazımı tamamlanan saç hastalıkları kitabı bu ihtiyacın karşılanmasını amaçlıyor.

Nonskatrisyel saç hastalıklarının nedenleri ve tedavileri konusunda tıp doktorlarının bilgi düzeylerinin yükseltilmesi amacıyla, hem kolay okunan hem de gerçek vakalar üzerinde başarıyla uygulanmış güncel tedavi kombinasyonlarını aktaran kompakt bir kaynağa ihtiyaç olduğunu düşünerek bu kitabı yazmaya karar verdim. Çok yakında İngilizce olarak da yayınlanacak kitabıma yurt dışındaki tıp doktorlarının da yoğun ilgi göstereceğine inanıyorum. (Uzm.Dr.Bülent Bağcı)

İLGİLİ SAYFALARFacebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis