DOKTORUNUZA SORUNUZ

GIDI ERİTME

 

Gıdı Eritme - Dr. Bülent Bağcı

 

Gıdı bölgesinin yağlanması, sarkması ve hacminin artması kişinin şişman ve yaşlı görünmesine neden olur. Bu sorunlar kilo aldıkça daha belirgin hale gelir, ancak gıdı bölgesindeki yağlanma sadece kilolu insanlarda görülmez.

Gıdı eritme mezoterapisi bu sorunun çözümü için ideal bir yöntemdir. Gıdı bölgesinde yerleşmiş olan yağ dokusu, mezoterapi solüsyonunun cilt altına enjekte edilmesiyle eritilir. Gıdı bölgesinin boyutları küçülür, boyun daha ince görünür.

Mezoterapi solüsyonu içinde bulunan özel etken maddeler lipoliz yaparak yağ hücrelerinin parçalanmasına yol açarlar. Bu etken maddeler yıllardır tıp alanında kullanılan etkinliği ispatlanmış, ruhsatlı ve güvenilir maddelerdir.

 

Gıdı eritme uygulaması nasıl yapılır?

  • Mezoterapi uygulamasından önce gıdı bölgesine anestezik krem sürülür
  • Gıdı bölgesinde yağlanmanın yoğun olduğu alanlar kalemle işaretlenir
  • Gıdı bölgesi antiseptik solüsyonla temizlenir
  • Mezoterapi solüsyonu çok ince uçlu iğnelerle gıdı bölgesine enjekte edilir

 

Gıdı Eritme - Dr. Bülent Bağcı

 

Kaç seans uygulanır?

Gıdı eritme uygulaması ile 10 günde 1 kez olmak üzere, 3-6 seansta gıdı bölgesindeki yağ dokusu eritilir. Yaz mevsimi de dahil her mevsim uygulanabilir.

 

Ağrılı bir uygulama mıdır?

Gıdı bölgesine anestezik krem sürülerek bu bölgenin 20 dakika içinde uyuşması sağlanır ve uygulama sırasında ağrı hissedilmez.


Dr.Bülent Bağcı, dolgu alanında yaptığı çalışmalar nedeniyle, estetik alanında dünyanın en prestijli bilimsel dergisi olan PRS Journal (USA) tarafından ödüle layık görülmüştür.


Uygulama süresi ne kadardır?

Gıdı eritme uygulaması 10 dakika içinde tamamlanır. Ödem veya kızarıklık oluşmadığı için gıdı eritme uygulamasından hemen sonra günlük hayata dönülür.

 

Etkisi ne kadar sürer?

Yağ hücreleri kalıcı olarak parçalandığı için aşırı kilo almadıkça gıdı bölgesinde yağlanma artışı olmaz.

 

Gıdı eritme fiyatları 2019 uygulamanın yapıldığı kliniğe göre değişiklik gösterir.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis